گروه معماری آریا قلی پور

مشاوره رایگان طراحی و اجرای دفتر کار

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره طراحی و اجرای دفتر کار یک خدمت رایگان از گروه معماری آریا قلی پور می باشد با ما همراه باشید تا در خصوص مزایا مشاوره معماری صحبت کنیم.

برای اینکه در دفتر کار خود یک هویت مشخص و به اصطلاح برندینگ بصری داشته باشید. باید در خصوص طراحی و اجرای آن اقدامات مهمی را انجام دهید. بدیهی است که دفتر کار شما محل کسب شما می باشد. و به احتمال زیاد مشتری ها و کسانی که با آن ها همکاری می کنید در این محل رفت و آمد می کنند. پس نمی توان سبک طراحی و دکوراسیون آن را نادیده گرفت.

دفتر کار شما باید نسبت به رقبای شما متمایز باشد و علاوه بر تمایز، حتی بایستی بهتر از آن طراحی گردد تا بتوانید مشتریان خود را بیشتر از رقیب های شغلی تان تحت تأثیر قرار دهید. اگر در این باره سررشته ای ندارید جای هیچ نگرانی نیست چرا که می توانید از افراد متخصص در گروه معماری آریا قلی پور مشاوره بگیرید و اقدامات لازم را انجام دهید. با ما در این مطلب همراه شوید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

 

چرا طراحی دفتر کار مهم است؟

در خصوص چگونگی طراحی دفتر کار با دو حالت سروکار داریم، در اولین حالت ممکن است در دفتر کار شما به غیر از خود شما، پرسنل دیگری نباشد و شما به تنهایی در دفتر کار خود امور را پیش ببرید. حالت دوم این احتمال وجود دارد که در دفتر کار شما کارمندانی مشغول به کار باشند و حتی مراجعینی نیز داشته باشید. در هر دو حالت شما نیاز دارید که دفتر کار خود را به بهترین شیوه ممکن، طراحی و دکوراسیون نمائید.

در واقع اهمیت طراحی دفتر کار شما در اینجا مشخص می شود! چرا که طراحی اصولی آن می تواند بر روحیه پرسنل و کارمندان شما تأثیر زیادی داشته باشد. کارمندان بیش از ۷ ساعت از روز را در محل کار خود سپری می کنند و طبیعتا این مدت زمان کمی نیست، آن ها باید در طول این زمان روحیه مثبت خود را حفظ کنند تا بتوانند بازدهی مطلوبی داشته باشند و شما برای حفظ روحیه و انگیزه آن ها می توانید با طراحی شیک دفتر کار خود در این امر به رونق کسب و کار خود کمک کنید.

از طرفی چه در زمانی که به تنهایی در دفتر کار خود مشغول هستید و چه زمان هایی که تنها نیستید و چندین کارمند در دفتر کار شما مشغولند، در هر دو شرایط ممکن است افرادی به عنوان مشتری و یا افرادی برای همکاری به دفتر کار شما مراجعه کنند، در چنین وضعیتی نیز اهمیت طراحی دفتر کار نمایان می گردد چرا که یک طراحی منحصر به فرد می تواند مشتریان را به انعقاد قرارداد های سودمند، ترغیب کند.

 

مشاوره طراحی و اجرای دفتر کار

پیشتر راجع به اهمیت طراحی دفتر کار بحث کردیم، اینکه طراحی دفتر کار بر روحیه کارمندان و مشتریان چه تأثیر مثبتی خواهد داشت اما طراحی آن به همین راحتی نیست و هر فردی نمی تواند بدون هیچ دانش زمینه ای برای این کار اقدام کند. در این شرایط پیشنهاد ما این است که با متخصصان معماری گروه آریا قلی پور درباره این موضوع مشورت بگیرید و به عبارتی از مشاوره افراد حرفه ای و کاربلد در این زمینه بهره ببرید تا بتوانید طراحی اصولی و زیبایی را برای دفتر کار خود به ارمغان بیاورید. مشاوره برای طراحی دفتر کار شما در جلسات منظمی برگزار می گردد. با شرکت در این جلسات، متخصصان مربوطه درباره موضوعاتی به شما مشاوره خواهند داد که در نهایت به تصمیم شما سو و جهت می دهند. موضوعات قابل بحث در جلسات مشاوره طراحی و اجرای دفتر کار حول مباحث زیر می چرخد:

 

۱_ آگاهی از روند پروژه

قبل از شروع عملیات و حتی در حین انجام پروسه طراحی دفتر کار، متخصصان معماری ما اطلاعاتی را در خصوص روند انجام پروژه در اختیار کارفرما ها قرار می دهند. طبیعتا باید کارفرما از چگونگی و طریقه انجام پروژه باخبر باشد و گزارش این اطلاعات به عهده متخصصان معماری تیم آریا قلی پور است که با برگزاری جلسات مشاوره این اطلاعات را به کارفرما ها توضیح می دهند. اطلاع یافتن از هر مرحله پروژه می تواند وضعیت کار را برای هر دو طرف شفاف کند چرا که اگر مشکلی وجود داشته باشد آن ها در همان مرحله اول، برای حل آن اقدام می کنند و مشکل در روند پروژه ریشه دار نمی شود و عمق پیدا نمی کند.

 

۲_ تعیین بودجه

برای شروع طراحی و اجرای دفتر کار باید هزینه ای را در نظر گرفت اما ممکن است. هزینه مورد نظر شما با هزینه نهایی مطابقت نداشته باشد. و در این حالت با مشکل مواجه شوید. درحین جلسه مشاوره تیم معماری آریا قلی پور، درباره این موضوع نیز بحث خواهد شد. که دفتر کار شما چقدر بودجه نیاز دارد تا طراحی آن به مرحله اجرا برسد. در واقع متخصصان بودجه بندی ما، هزینه مورد نیاز پروژه شما را تعیین خواهند کرد و شما سرمایه خود را برای طراحی و اجرای دفترکار سبک و سنگین می کنید. در نهایت تصمیم می گیرید كه طراحی دفتر کار خود را شروع کنید یا خیر.

 

۳_ تعیین زمان تحویل پروژه

طراحی و اجرای دفتر کار پروسه ای زمانبر می باشد. اما در هر حال در جلسه مشاوره تیم آریا قلی پور، زمان تحویل آن برآورد و به کارفرما گزارش داده می شود. متخصصان معماری ما برای تعیین زمان تحویل پروژه نیز مواردی را در نظر می گیرند. از جمله این که کارفرما چه چیزی را برای طراحی دفتر کار خود می خواهد. متراژ دفتر کار چقدر است و مواردی از این قبیل که تماما مورد بررسی قرار می گیرد. و در نهایت با ارزیابی آن ها زمان تحویل پروژه مشخص می گردد.

 

مزایای مشاوره تیم معماری برای صاحبان دفاتر کار

قطعا جلسه های مشاوره با هدف خاصی برگزار می شوند که کارفرما ها با شرکت در این جلسه ها می توانند برای طراحی دفتر کار خود، با بررسی همه جوانب، بهتر تصمیم بگیرند. همانطور که گفته شد در جلسات مشاوره اطلاعات و راهنمایی هایی برای صاحبان دفاتر کار ارائه می شود که آگاهی از آن ها می تواند مزایای زیادی داشته باشد، از جمله مزایایی که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

۱_ صرفه جویی در هزینه و زمان

برای طراحی دفتر کار ممکن است بودجه شما محدود باشد اما از طرف دیگر برای انجام آن مصمم باشید. در جلسه مشاوره متخصصان معماری طراحی گروه آریا قلی پور، متناسب با بودجه شما مبلغی را برای اجرای دفتر کارتان پیشنهاد می کنند، در این حالت دیگر نیازی به هزینه اضافی نیست. همچنین در مشاوره به شما یک طراحی شیک و کاملا کاربردی در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می شود که طبق اصول و دانش مربوطه طراحی شده و دیگر لازم نیست که برای طراحی دفتر کارتان سردرگم شوید چرا که در زمان کوتاهی بهترین پیشنهادات را دریافت خواهید کرد.

 

۲_ تصمیم گیری صحیح

ممکن است برای طراحی و دکوراسیون دفتر کار خود ایده های زیادی را در سر داشته باشید اما نتوانید به یک تصمیم واحد برسید. در جلسات مشاوره ما می توانید تمام ایده های خود را با متخصصان معماری در میان بگذارید و به کمک آن ها و طبق صلاحدید جمع یکی را به عنوان بهترین ایده انتخاب کرده و به مرحله اجرا برسانید.

 

۳_ طراحی طبق اصول و استانداردها

منشأ اکثر اشتباهاتی که در طول طراحی محیط داخلی رخ می دهد این است. که افراد در این زمینه دانش و تخصص لازم را ندارند. یا حتی متخصص هستند. اما از تجربه لازم برخوردار نیستند. با مشاوره صحیح با تیم خبره گروه معماری آریا قلی پور می توانید. ایرادات و اشتباهات طراحی مورد نظر خود را اصلاح کنید چرا که متخصصان معماری ما در این زمینه دانش و اطلاعات کافی دارند. و مشاوره آن ها بر پایه علم و تخصص می باشد.

 

سخن پایانی

شما در این مطلب با موضوع مشاوره طراحی و اجرای دفتر کار همراه ما بودید. با این که اهمیت مشاوره گرفتن از متخصصان معماری بر همگان مشهود است اما متأسفانه برخی از افراد به این موضوع توجه نمی کنند و آن را بی اهمیت می پندارند. و به خاطر خدمات ارزان، طراحی و اجرای دفتر خود را به دست افراد نابلد می سپارند. در حالی که با دریافت مشاوره ای صحیح و درست از تیم متخصص آریا قلی پور، می توانید. یک طراحی اصولی و زیبا را برای دفتر کار خود به ارمغان بیاورید. پس با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان طراحی و اجرای دفتر کار

فهرست مطالب